Кметът на Шумен откри ученическа столова и клуб в с. Царев брод
Сн.: Пресцентър на Общ. Шумен
Кметът на Шумен Красимир Костов и началникът на Регионалния инспекторат по образванеие доц. Добромир Добрев прерязаха лентата на новата ученическа столова и клуб в Основно училище “Св. Св. Кирил и Методий” в с. Царев брод. Това съобщиха от пресцентъра на кметството в града.
Старите приземни помещения са ремонтирани и реконструирани по проект на училището, финансиран от Социално инвестиционния фонд към Министерството на труда и социалната политика, допълниха оттам. Проектът бе на стойност 118 хил. лв. Той включваше и изграждане на помещения за нуждите на социалния патронаж. Ученическата столова бе част от общия проект. Строителните работи са извършени от шуменската фирма “ЕОС-2”.
За 180-те ученици от средищното училище ще бъде доставяна храна на кетъринг от фирма “Кулинар груп”, която е спечелила търга, информираха още от Община Шумен.
Днес ученическият съвет връчи на Красимир Костов медал “Приятел на училището”. Градоначалникът пък покани децата да се включат в инициативата на Градския ученически парламент, за подготовка на проекти за реновиране на училищните дворове, най-добрите от които ще бъдат финансирани от Общината, допълниха от пресцентъра на кметството.
ШУМ.БГ
От 02.10ч. на бул. Алеко Константинов вие алармата на пожарната и още на гражданска защита и около двадесет униформени току преминават булеварда и осветявят . Вероятно търсят нещо, но да видим като се събудите "журитата" от "шума" дали ще кажете нещо по въпроса. Щото ние от квартала се събудихме от шума и искаме да знаем причината!!!
Еми като му съобщавате фирмата и вие уважаеми съграждани, форумци, защо като знаете, чия е тази фирма си мълчите и не казвате: как се казва Управителя, а? Е, ТОЛКОВА ЛИ ВИ Е СТРАХ ДА ГО ПИШЕТЕ ИМЕТО НА Г-Н ГЕРГАНСКИ, КОЙТО МЕЖДУ ДРУГОТО ПЕЧЕЛИ НЕПРЕКЪСНАТО ОБЩЕСТВЕНИ ПОРЪЧКИ ОТ ОБЩИНАТА, НО НЕЗНАМ С КОГО ТОЧНО СЕ ИМА, МОЖЕ С БАЙ МИТКО ИЛИ ДОН
ЙОНКОВ, ВИЕ АКО ГО ЗНАЕТЕ ТОВА, МОЛЯ ПИШЕТЕ ГО И ТОВА, НЕКА ДА ГО ЗНАЕ ЦЯЛЯТА ОБЩЕСТВЕНОСТ. НЕ СЪМ ОТ ГЕРБ ДА ЗНАЕТЕ.
Коментари
Можещ
То тоя май го правел със стимуланти,как да ревнува.
възмутена от сайта
От 02.10ч. на бул. Алеко Константинов вие алармата на пожарната и още на гражданска защита и около двадесет униформени току преминават булеварда и осветявят . Вероятно търсят нещо, но да видим като се събудите "журитата" от "шума" дали ще кажете нещо по въпроса. Щото ние от квартала се събудихме от шума и искаме да знаем причината!!!
ot RABOTNICITE na EOS-2
ne EOS-2 pravi remonta a rabotnicite o6te ne sa zeli pari za remonta sedqt na suho
буден гражданин
Еми като му съобщавате фирмата и вие уважаеми съграждани, форумци, защо като знаете, чия е тази фирма си мълчите и не казвате: как се казва Управителя, а? Е, ТОЛКОВА ЛИ ВИ Е СТРАХ ДА ГО ПИШЕТЕ ИМЕТО НА Г-Н ГЕРГАНСКИ, КОЙТО МЕЖДУ ДРУГОТО ПЕЧЕЛИ НЕПРЕКЪСНАТО ОБЩЕСТВЕНИ ПОРЪЧКИ ОТ ОБЩИНАТА, НО НЕЗНАМ С КОГО ТОЧНО СЕ ИМА, МОЖЕ С БАЙ МИТКО ИЛИ ДОН
ЙОНКОВ, ВИЕ АКО ГО ЗНАЕТЕ ТОВА, МОЛЯ ПИШЕТЕ ГО И ТОВА, НЕКА ДА ГО ЗНАЕ ЦЯЛЯТА ОБЩЕСТВЕНОСТ. НЕ СЪМ ОТ ГЕРБ ДА ЗНАЕТЕ.
даа
какво бучите бе,какво пак недоволствате.......??? бре бре,каквото и да стане все недоволни