Товарен бус “Форд” с шуменска регистрация, горя на бул. “Симеон Велики”, срещу сградата на Професионалната гимназия по икономика в града.
Колата пламна около 14,20 ч. днес. Огънят нанесе значителни материални щети по возилото, но при пожара няма пострадали. Изгоряха арматурно табло, акумулатор, електрическа инсталация, радиатор, предно стъкло, фарове, както и документите на автомобила.
Бусът пламна в движение, обясни пред репортери 28-годишният шофьор Момчил Велев. Причината за възникването на пожара е късо съединение, заявиха огнеборци, потушили пламъците.

ШУМ.БГ
Коментари
100 литра
Айде на секонд хенд бараките от Европаааа!
Alfred
Искам да го купя. Сериозно.
0893558258
gf
Подарявам ти го, сериозно
08825458583
Анонимен
не го давам , сериозно
пожарникар
Каде е оня гламавия дето все пита
с колко вода е изгасен?
Knock
Re: на предния капут - А с колко вода? Важно е!
Анонимен
Ако беше изгорял вчера ,нямаше да изливат вода нахакере!Колко литра потрошихте тоя път?
100 литра
Тука съм от къде се водоснабдихте от ряката ли? А на ВиК платихте ли си?
пожарникар
само не разбрах тоя бус няма ли пожарогасител, и ако няма, как е минал технически преглед?