Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
електората
а ние ще пеем за неговата заместничка "черен влак се композира "
!!!
Нов скандал с поредното назначение на “калинка” във висшите етажи на властта. На страницата си във Facebook разследващият журналист Григор Лилов съобщава, че новоназначения от министър-председателя Бойко Борисов министър на икономиката, енергетиката и туризма Делян Добрев не присъства в регистрите на университета, в който твърди, че е учил в САЩ.
случаен
Времето се стопли,и разходките започнаха с пълна пара.Вчера като се разхождахме с децата,в посока месността "Чалъка"или така наречената борова горичка,точно зад маслобойната има висок стълб по който протича високоволтово напрежение.На същия, проводниците са прекъснати в посока шосето за кв.Каспичан и висят до земята.Изпратете екип да провери за какво става на въпрос и да отстранят повредата защото става въпрос за нещо опасно!Също така стълб на уличнот осветление точно, преди входа на градския стадион е почти паднал!Оправете го!
До случаен
На този стълб, за който говориш - зад маслобойната може би от 5-6 г. няма ток- така мисля.Но си прав - трябва да се провери - знае ли човек..
Анонимен
да пратят даниела да направи снимки.тя това го умее и после пращта на бтв.тя сега е свободна нали пламен я изгони от раота че ного компетентна.да фане и мария на токси.те дружки го дават.и тя ного разбира.приетелка на ралица.няма само да вири цици по центара кат види чуж маж.щтот неиния мяза на дафчен и изплут.малииииииииии каф народ.хахахахахха.
:)
Тя сега не е ли на работа в социалните-да се вири там
Анонимен
ам кат е таи мариа да ги напраи стига се е вирила.като че ли абе сдухана сас самочуствие.пачи се на ко от горе.
Откриха модерна спортна п
....Кметът на Никола Козлево Турхан Каракаш и областният управител на Шумен Димитър Александров прерязаха лентата на новоизградената модерна площадка за мултиспорт в село Пет могили. На церемонията присъстваха заместник областните управители Ралица Тодорова и Ивайло Илиев, кметове на кметства, общински съветници и други гости.....
а какво става с площадката на Каспичан???
Анонимен
Площадката на Каспичан се е превърнала в пасище за животни ще я закриват както закриват и футбола.