Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
един от народа
Ей г-н "народен", ти да не ни имаш нас за малоумници. Много неща Ралица сама реши, когато беше областен управител. А тя доста време беше такава и сама решаваше проблемите на областта.Тя политиката се диктува от по-високо равнище и Ралица свърши доста черна работа и знай,че народа помни много и знае много и недей да изкривяваш историята в своя полза.....
данъкоплатец
Явно нито народния, нито този от народа са редови народ.На "един от народа" да не са му подхвърлили службичка и сега хвали "големците" в неговите очи. Та кой е свършил работа без да му де плаща от джоба на данъкоплатеца(заплати тлъсти,бонуси). На избирателите са им нужни умни шефове,а не черноработници за полето.
"ерген"
каспичанци се излагаме като селяни, задават се вече нови-депутатски избори,а ние сме още на кметските,пък и прав е този "народен", Ралица драпа за себе си.Ще ви поизползва и ще се прехвърли други да използва, вас ще забрави.
Анонимен
Нали мед.сестрата Милена ходи на екскурзия в Германия да търси инвеститори,сега ще ходи в Украйна,но да не стане като Тимошенко да влезе в крайна сметка в панделата!!!Питайте я къде са работните места ,които обещаваше по време на предизборната кампания,къде са детските и спортни площадки,защо бюджета на общината е с 1 милион по-малък?Защо назначава животновъди и жени със съмнителна репутация в общинска администрация и т.н.!
Анонимен
Аз пък чух, че Ралица ще ходи при Минчев в Украйна, ама не разбрах на работа ли, на екскурзия ли. Милена ще пътува с нея, за да бъде с общински пари ли?
Анонимен
тъкмо ще се заздрави дружбата между украйна и община каспичан.
Анонимен
Честито имен ден на всечки Гошовци
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Каспичанец
Поздрав за всички софиянци: http://vbox7.com/play:d386e3f1 от Каспичавци!Вижте линка!