Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
минало
е не става съжалявам,щяхме заедно да се посмеем ама ...
!!!
Щом и в официалните социологически проучвания започна да блесва мръсната страна на монетата на управлението на ГЕРБ, работата отива не епици. Най-потресаващото, което обаче си е чисто реалити, нищо, че не намира място в контролираните медии, в проучването на Агенция Медиана е, че 25% от всички избиратели в прав текст твърдят, че се страхуват, че могат да ги тормозят и да имат проблеми, заради политическите им убеждения. Страхът и мачкането на бизнеса, включително и с откровен рекет от страна на държавната организирана престъпност, все още крепи властта на правителството на Борисов. Ще успеят ли да фалшифицират изцяло парламентарните избори през 2013?!
до 20:52
та нали и Ралица е от предните "управляжащи", питай нея как е забогатяла
"историк"
То и президента ни не иска да стъпва в Украйна, нашите прахоснички на народни пари се чудят вече къде да ходят.Кога ще си седнат на зад...... да направят нещичко и за хората.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
та нали дъбов управлява процесите в шумен и околията
* Коментар транслитериран от системата
1 8"циганин"
И мене ме кефи това "та нали",затова ще кажа: Та нали каспичанци избират , но се оказва че парите наклоняват везните.
Анонимен
Коментара беше много много точен лично от нея го знам,че е близка на Дъбов,та той като я споменава я нарича "нашето момиче" и сигурно е вярно,че на банкета ще бъдат тези,които и лижат задника.....