Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Ако и знаете джиесема и звъннете да се прибира.Сигурно не е имало кой да и каже,за това не е била тук.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Милена програмата и минимум е първата година на всеки три месеца в чужбина. Следващата година на всеки два месеца трета та година всеки меусец и последната година два пъти в вмесеца и така докрая на мандата изчислете колко места ще посети ще станем още веднъж най- известните в България пък може и в европа. Всъщност може да кандидатства за книгата на ГИНЕСV
Анонимен
Нещо започнаха да се заформят доста двойки в общинката. Добре поработват новата управа.Миленка- кметски намесник Кюлевча. Борянка приема опит от Валю Тонеф. Другия замесник от секретарката Светослава. Виолета е по дружелюбна с.............
Анонимен
явно тая е много нагла и нахална.
Марина
Нахална не е точното определение за г-жа Недева. Тя е предприемчива и напориста. От лайночистачка стана кметица!Евала за борбения й дух. Ние сме баламите, че я траем. Баламите бачкат, без да се борят за позиции в политиката. Едни,продължават да спасяват хорицата и да бачкат като волове. Ни сме си виновни, че не се преборихме за качествени хора. Видях, че някой пита за нашия кмет - д-р. Шишков: Не ни е изоставил. Идва и ни лекува, нищо, че не ни е кмет официално. Той е един добър човек и се радвам, че поста не го промени за тези 4 години. Иска ми се да има повече хора като него в управата. Така ще съм спокойна, че всичко е под контрол. За онези, които не са на ясно: Измежду населението на Община Каспичан има качествени, работливи и честни хора, които не могат да виреят по етажите на властта, защото не продават населението и принципите си.
Петя
Ралица днес зарязала парламента и цъфнала на общинска сесия в Шумен!Още не е започнала,а харчи на поразия народни пари,когато трябва да е на работа!Няма ли кой да и каже,че петък е един от трите и работни дни.Така ли ще работи за народа,от банкет на банкет.Ще види втори мандат през крив макарон!
Анонимен
То за това е далавера да си депутат-огряваш навсякъде и най-вече където има хапка-пийка.Пък и всички ти се кланят...
,
Точно обратното-мразят ги, все още "народните" ни представители са с нисък рейтинг. А тези, които влизат по-късно си остават неизвестни ( за големите общини )!