Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Те са тия дето работиха при него. Подмазваха му се. Като Станковци, Лилита, Валита ,Женита и много други. А сега хич не ходят да го видят даже. На Станко майка му говорила ,по Вълково време, че нейните синове командвали града, И е била май права.
?????
Ралица знаела френски и руски език. Знае??? Или е учила??? Това са две различни неща....
* Дата на раждане : 10/05/1974 Елена, България
* Професия: юрист;
* Езици: френски;руски;
* Семейно положение: неомъжена;
* Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
* Избирателен район: 30-ШУМЕН;
* Участие в предишно НС:
* E-mail: ralitsa.todorova@parliament.bg
френски
Защо се излага това момиче - тя на български два лафа не може да каже, а на френски...голям смях...горката ...съжалявам я...
Анонимен
Ха да наддаваме, кой ще бъде първия изяден от депутатката?!
излагация
ЮРИСТ???? Само на документи - голям смях.
нямам думи
Тази жена има ли поне един ден практика като юрист? Какъв юрист?
Анонимен
ХА ХА ХА Също като Николов с купените му образования. Той дето имал много голям опит - в кражбите.
!!!
Въпреки масираният пиар и струпването едва ли не на цялото правителство в Кюстендил, изборите там донесоха печал за управляващата партия. ГЕРБ се срути на трето място. Коалиция- Кюстендил спечели убедително частичните избори за нов Общински съвет в Кюстендил. За нея са гласували 6 205 души или 32, 74%. Коалиция Кюстендил ще има 14 съветници.
БСП са втора политическа сила, като за разлика от изборите през октомври 2011 г. изпреварват ГЕРБ. Червените имат 3 123 гласа или 16, 48%, което им дава 7 места в Общинския съвет. Подкрепа за ГЕРБ са дали 1 917 избиратели или 10, 11%. ГЕРБ ще имат 4- ма съветника.
надежда
де го този кюстендилски късмет и за каспичан !