"Левски" премина уверено в четвъртфиналите за Купата на България след най-голямата си победа от точно три години насам. Сините спечелиха убедително със 7:0 срещу втородивизионния "Септември" (Симитли).

Воденият от Станимир Стоилов отбор вкара три гола само за седем минути в средата на първото полувреме. През втората част "Левски" продължи да вкарва, като Билал Бари записа хеттрик.

На 26 октомври 2018 г. сините се наложиха със 7:0 срещу "Верея".

В 20-ата минута Георги Миланов напредна отляво и подаде, а Марин Петков отблизо засече, за да даде преднина на отбора си. След това Бари се разписа три пъти, а по веднъж вкараха Миланов, Борислав Цонев и Димитър Костадинов.

В другата среща "Локомотив" (Пловдив) победи с 2:0 "Локомотив" (София) като гост с головете на Димитър Илиев и Кристиан Гомис през второто полувреме.