"Черно море" и "Ботев" (Пловдив) изиграха луд мач с цели седем гола и инфарктни последни минути. Моряците удариха своите домакини с 4:3 в Коматево, макар развоят да не предвещаваше подобен резултат.

На три пъти "Ботев" повеждаше в резултата, а моряците изравняваха, след което автогол на Точукву Ннади прати трите точки към Варна.

Антоан Бароан откри в 8-ата минута, но десет минути по-късно Закария Беншаа изравни. Бароан вкара втори гол в 41-ата минута и даде отново преднина на "канарчетата".

През второто полувреме имаше бърза размяна на голове. Матеус Клементе изравни в 63-ата минута, а Рой Херман отново даде аванс на "Ботев" в 67-ата минута.

Появилият се от резервната скамейка Матиас Курьор за трети път изравни две минути преди края на редовното време, а автогол на Точукву Ннади в продължението направи пълен обрата за гостите от Варна.