"Левски" победи "Хебър" с 4:0 на своя стадион "Георги Аспарухов" в мач от седмия кръг от Първа лига. Сините спечелиха трети пореден двубой в първенството след загубата на старта. Тимът на Станимир Стоилов вече има девет точки и е седми, като е с три отложени мача.

Срещата беше първа за сините след отпадането от "Хамрун" в европейските турнири. Мачът се игра при тежки условия и проливен дъжд.

"Хебър" задържа нулевото равенство до края на първата част, когато гостите от Пазарджик рухнаха. Цунами откри в 38-ата минута след груба грешка на защитата и на вратаря на "Хебър" Петър Дебърлиев. В 42-ата минута Филип Кръстев вкара от пряк свободен удар, а в добвеното време на първата част се разписа Марин Петков от дузпа.

След почивката Стоилов пусна на терена футболисти, които имаха по-малко мачове. Ивелин Попов направи дебют в първенството, като именно той в 54-ата минута подаде към Георги Миланов, отбелязал четвъртото попадение.