С гол на Маркъс Рашфорд и добри изяви на вратаря си Давид Де Хеа "Манчестър юнайтед" стигна до победа над "Уест Хем" с 1:0. "Червените дяволи" успяха да измъкнат успеха на своя стадион "Олд трафорд", като в последните минути се наложи Де Хеа да прави решителни спасявания.

Рашфорд се разписа в 38-ата минута, когато засече с глава центриране на Кристиан Ериксен. Английският нападател отбеляза своя гол №100 за клуба.

Втората част беше много по-добра за гостите от "Уест Хем", които притиснаха "червените дяволи". Домакините имаха само една по-сериозна ситуация, при която Фред удари страничния стълб. "Чуковете" наложиха натиск, но Де Хеа ги спря.

С победата "Юнайтед" събра 23 точки, като е пети в класирането. Тимът е само на точка зад четвъртия "Нюкасъл", но има и мач по-малко.