Александър Везенков не успя да се запише сред реализаторите при поредната загуба на Сакраменто в предсезонните контроли в Националната баскетболна асоциация.

Българинът започна на пейката, но се появи в игра в края на първата четвърт и остана на игрището общо 12:35 минути, като завърши с пет борби и една асистенция, без отбелязани точки при загубата от Голдън Стейт със 115:116.

Това е четвърта загуба в четирите предсезонни контроли на "кралете" до момента.

Звездата на Голдън Стейт Стеф Къри донесе успеха на своя тим с тройка 6 секунди преди края.

Сакраменто водеше след третата част, но играчите на Голдън Стейт изиграха силна последна четвърт, в която вкараха 40 точки и осъществиха обрат.

Къри бе най-резултатен в мача с 30 точки. За Сакраменто се отличи ДеАарън Фокс с 25 точки.

Последната контрола на Кингс е утре срещу Юта Джаз, а първият мач на тима от редовния сезон е срещу същия съперник на 26 октомври.