Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Бая го е заболяло Талигата ,ти нИдей тъй!Няма вече да се прави на интересен,да държи ключовете на няколкото министерства.Сега с Гущера ще държат връзката с ключове на общинската администрация.БСП се спомина,заради такива като него, Пигито и цялото му обкръжение.Тотално сбъркана политика!
Анонимен
Алтън баш е глупов@т и е способен да пожертва, който трябва,за да оцелее.Учил се е от Рал'ца и Пиги!Само едно не е научил,че рано или късно идва Коледата.......
Анонимен
Какви 500 гласа? Пигито има малко над 300 гласа в общината.Направо позорен резултат на фона на 1500 гласа за Радев.Смешна работа!
Анонимен
Не е важно колко има тя, а че става депутатка. Николофф и помогна да дойде и нейното време.
Анонимен
Оставете Пиги кажете Джукеса стана ли дипутатка,?
Анонимен
В Община Каспичан за Прогресивна България са гласували - 1538 гласа, а преференции за юПиги малко над 300. Хората просто гласуваха за Радев, а не за Пиги. Кой знае какво е излъгала, като е ходила в София да се предлага. Хайде г-н Радев да и благодари, тя да се откаже и да влезе 5-тия който е с 1700 преференции. Или хахалството и няма граници. Голям тъпагьоз.
Анонимен
Че що пък да се отказва?Ралица да не би да се отказваше навремето? Пишете кога ще изритат гербавите ибрици от общината?
Анонимен
Рал'ца е н@гла и безочлива, затова не се отказвала,но си е правила и преференциите.Пигито всичкото ѝ пак на готово.Човека има 1000 преференции повече от нея.И други имат повече от нея,ни тя е по н@гла и алчна и от Рал'ца и Талигата взети заедно!Те създадоха това политическо кв@зимодо!Хак да им е!И на чичо Румен също!
Анонимен
Хей Пигито,с тия 300 гласа на едни кметски избори ще се бориш за предпоследно място!