Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Ако наистина не трябва да влиза другия да се откяже от Стара загора.Но това няма да се случи.Пиги е в София,за домочадието ще има парички а вие си блейте и ходете да се оплаквате рри арменския поп,ако щете.И в езно бъдете сигурни,ще е по добпа от Ралца като депутатка.
Анонимен
Той бат Любо не стана, пък Джуката - далеч, много далеч от Парламента. Язък за билборда!
Анонимен
Цапочнали са да подменят павитата в София.За се чува тракането на токчетата на новоизбраната дерутатка от каспичан.
М.Н.
Уважаеми съграждани,всички сме затаили дъх в очакване, чудото да се случи!Първо искам да благодаря на всички, които ме подкрепиха.В цифрово изражение,това са около 100 хиляди евро на година.За 4 години,абе близо половин мил.евро.Друго не мога да ви обещая,освен че редовно и добросъвестно ще си вземам заплатата.Обичам ви,а не като някои да ви наричам "т@пи каспичанци",не че не сте такива в случая.
Анонимен
Успех на новата депутатка от град Каспичан!
Анонимен
Не пишете за такива суми,че Рал'ца не е добре с нервите и съвсем ще изперка.Талигата и той е закъсал доста със здравето,да не стане някоя беля.Освен това и Столетницата се спомина оня ден,така че много му се насъбра.Тези двамата дондуркаха това недоразумение Пиги и сега да ѝ дишат праха.Хак да им е!
Анонимен
Да е жива и здрава новата депутатка и да направи нещо за Община Каспичан! А за Николофф не се притеснявайте той ще отиде с нея в София!
Анонимен
Ходи в София,ама по доктори!
МН
Да,ще направя едно добро за община Каспичан,като разкарам гербавите ибрици.Това е достатъчно.Галошите и олиото ще си ги получавате.От време на м.еме и тоалетна хартия.