Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Тя вече е скромна и порядъчна.
Позитано 20
фараон 21.04.2026 20:00
Е като я хвърля ще влезе ли БСП в парламента?
Всеки трябва да си понесе последствията.Вижте преференциите на Баба Тонка на внучката- 4 бр.Мама,тати, мъжът ѝ и тя.Даже сестра ѝ не е гласувала за нея.Тя затова е извън Парламента БСП.На концесия е взета и се предава по наследство,на деца и внуци.Затова-оставка на Талигата, защото другия път ,като ИТН-0,7%.
Заблеяло ми агънце
Екстра Нина търси поредната "агнешка главичка", която да ѝ изтегли я заемче,я ремонт на апартамента да и направи,я нова кола да ѝ купи.Балъци бол.За сметка на това,тя ще ги научи на едни много хубави работи, работи, работи.Чак свят ще им се завие.Накрая ще има,къде са ми паричките, опапала ги всичките.
Ново начало
"Депутата" Тасчо е направо герой с неговите 8 гласа.Сокола отлетя и той от Парламента,а "свинското със зеле" догодина от общината!Хайерлия да е!
Плиятели от ПБ
По давни от ЦИК Радев ще има 4 депутата от Шумен.Та нашата Пиги е с двата клаща вътре в парламента.Навремето с топ я стреляхте и я извадихте от общината.Ха сега се плобвайте от парламента да я извадите.Не можете да я мръднете.
Анонимен
Пигито е шеста по преференции в листата на Радев.Всички вече я разбраха що за стока е.Това ще ѝ остане.После като Р.Т. ще гледа НС онлайн.В община Каспичан е с 300 гласа.Много по-зле от Ралица.Бита карта е,ако ще и на луната да я пращате.Никакава полза от нея!
До заблеяло ми агънце
Станиславчо му останаха само заемите, всички около Екстра Нина са такива!
Анонимен
Оставете жената да депутатства. Не я избрахте за кмет, тя стана Депутат. Успех и дано работи за Общината!
Прогресивна България
На пърно време по едно апартаментче в софия за децата ще заработи.За вас после.Имате си къщи,ниви,коли,магарешки каруце.Друго каспичанци какво.ви трябва?Нищо.Като искате пак си избирайте Алтъна,Джукеса,Дуета Д&М,изобщо не.и хука вече на Пигито.