Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Гербаджийско ми е! Кака Деса 130 гласа едвам събрала...събирайте багажа от общината. Йовевата да напуска хотела! Всички страстни гербаджии догодина на плод и зеленчук...
Анонимен
Много скоро Пигито ще трябва да обяснява на г-н Радев,защо като кмет и член на инициативния му комитет си е затваряла очите,за укриване на данъци от кмет на ГЕРБ,с което е ощетила община Каспичан.И не само за това.Да не се прави на божа кравичка.Всичко покрай нея ще лъсне.
Анонимен
Tи гледай да не ти лъсне “нещо друго“!
До предният тъп@к
Ще лъснеш б@хура зелено чорапче!
Червен фараон
Аз оставам като скрит съвенник ва Пиги.Ще и кацвам как да се държи и какво да прови там.И най вече как да се хази от отлюспване от грепата.
Анонимен
Дъртата перустия миризливия фараон пак се уреди.
Фали се че е на най високо ниво в играта.
Анонимен
Той и с ключовете на министерствата се хвалеше!Изпя лебедовата си песен.Утре в зала 105 е опелото на Столетницата!
М.Н.
Акъл не искам да ми дава никой.Пари ми дайде на мене.Видяхте какво ми се случи преди 3 години,от многото акъл , дето ми даваше другаря Николов.Не мерси!
Анонимен
То и твоя акъл е толкова МН, щом си приемала акъл от другаря Николоff и още приемаш.