Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Златин да хвърля оставка и да се маха от ГЕРБ.Кметуването не му носи повече никакве ползи и дивиденги.Членуването в ГЕРБ също.
Анонимен
Членуването в Герб,да.Той там е на приключване.Р.Т. си дърпа конците тихо мълком и му подлива вода.От кметуването има келепир.Питайте Пигито,ако не вярвате.Партии много,може и независим.Пак питайте Пигито,тя е минала по този път.
Анонимен
Талигата що не е гласувал за на баба Тонка внучката.Каква е причината.Сега убедихте ли се най-накрая,с какви амсалаци се е обградил и защо доживотно ще им е лидер.Няма такива наивници и мазохисти.Направо се гаври с тях.Хайдуци, Джумерки и т.н.М.Н ги изгони позорно от работа,те за кмет я издигнаха и жените и децата си в листата слагаха.Без думи просто!
Анонимен
те такива тапанари тоневите 4е не мое да баде'само фасони и толкоз.големия даскал видяхме ко преставлява.пак женка му офффффффф немане думи
Анонимен
Пиги е продънила телефона на тоя Пулев да избере Стара Загора,където е водач.
Анонимен
Той ще става министър няма смисъл да му звъни. Пиги Миги депутат е. А вие он лайн ще я гледате по телевизията.
От ЦИК
Доктора и Заторчева могат да отварят шампанското.Пиги за сега малко да изчака.
Анонимен
Алтън баш гледа като изп@рдян заек защото облаците се сгъстяват над главата му. Навсякъде е сгафил. Да гледа от Сарафов и да подава оставка, защото отвсякъде ще го търсят вече и няма кой да стои зад него и да го спасява. Даже и от бившата му работа ще го търсят. Хората вече даже не го имат за нищо. Има мъдрост такава - в края на краищата всеки си плаща масрафа.
Анонимен
Юзеирчо не го мислете Вие не се знае за кого е играл ,а за социалните само ще кажа ,,Кой за каквото е учил" щом са го уредил значи има защо. Не се назначават така лесно хора на такива постове това, че Шишито го няма не означава нищо може и да го видите на по-високи постове. Учете и Вие и не се занимавайте с празни клюки! 😄😄😄