Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
БСП
То Рашко и той беше същия , но тово хлапе амбици за общината няма ама за други места ще има ... Другите Депесари бяха прости те искаха или съветници или в общината. Това хлапе не бие на очи и върши скришом всичко той гледа тънко да мине Ако няма и сделка с Пигито където Рашко я водеше по селата за избори за тпетия и мандат.
Анонимен
Къде ши я води Рашкото с неговите 20 гласа.Освен да я води като танцуваща мечка.Като почнете да драскате глупости смешни ставате.Ами вижте първо гласовете им и после правете коментари.
Анонимен
При Шиши няма тънга мънга.Там парата играе и после тоягата.А това момченце първо българския да научи,че доста заваля.
Анонимен
30 ли са 40 не знам ама важното е че си прибраха парите нали ? То това е по важно и герб нищо не изкарха ама Колкото толкоззззз
Ново начало
Той Шиши ще им потърси сметка.Бъди рахат!Ама какво да ги коментираме,те реално не са никакъв фактор в общината.Само Юзеирчето,дето се беше взел много насериозно,че бил от "голямата партия".Едни фасони бяха,едно чудо.Да се погледне отстрани и да види колко е смешен! Хайде на местните избори поне 50-60 гласа да хванат!:)
Анонимен
Пигито не е избрана за депутат! Набийте си го в кухите кратунки! Пигито ви е "резерва при освобождаване". Демек ако влезе,ще влезе по милост!Анадънму?И преференции няма като хората.Шеста е в листата по преференции.Кмет също ставаше по вторият начин, заради интересите и сметките на другите.Накрая си намери майстора!Скоро пак ще го намери!
Анонимен
Избий си го от кухата кратунка: факт е че МН е депутат. Свиквай да я гледаш по телевизията. Другата седмица като се закълне в НС кви ше ги плещиш тук. Четвърта шеста десета, няма значение- депутат е. Навреме е напуснала другите партии. Ще ви маха с ръка от София.
Анонимен
Файда йок!Нищо не става от нея.Затова държавата е на този хал,от такива пишман депутати.То голяма радост.И какво.На мегдана нищо.Едвам ѝ намериха работа в ТЕЛК.Две години безработна.Щото е много стока ,нали?!
Анонимен
Имената на ИЗБРАНИТЕ депутати са написани вече.Пигито е РЕЗЕРВА ПРИ ОСВОБОЖДАВАНЕ! Друго всичко е бля,бля,бля.......