Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Възраждане са занулени на тия избори.те са най-губещите.Разбира се и БСП-то,но фараона е опитен и знае на коя кобила да заложи.
Анонимен
Джумерката нали спечели в читалище Възбуда? Друго какво му трябва?
Читалище Възбуда
Спечели от трите най-дългото!Тук имаме женски триумвират:Валето, Екстрата и Искрата! Джумерката го оставихме да Варди даскалицата,че другаря Николоff,удрял бустерни дози виагра!
МН
Видяхте ли сега колко е била права една наша съгражданка,като се изказа "т@пи каспичанци"?
Анонимен
Русия дойде!
Анонимен
То от такива като тази наша съгражданка сме на тоя хал, тя щото не е т@па и опростачва непрекъснато хората и брад'чед си. Колкото остава на братчед и, толкова и на нея да беснее в тази община. Ама сега юНедева да се занимава малко и с нея, защото тя ходеше непрекъснато да я оплюва, ама жестоко. И пред мен е развивала теории и лъжи.
Плиятели от герб
Интересно какво.може да направи Недева на тия,дето са били пронив нейната кандидатура?Ще ги изселва от Каспичан.ли? НИЩО не може им направи.
Анонимен
Недева ще се гледа кефа и ще ви маха от София, а вие пред телевизорите и тук ще сте. Ще ви праща поздрави, галоши, олио…. Бай бай Каспичан
Анонимен
Догодина Недева чрез нейния кмет ще сложи всички на мястото им. Колкото и да се пънете тук, тя е човека. Всички ще обърнат палачинката и ще и се “мазнят”. Друг няма шанс да стане кмет на Общината. Добре го запомнете мераклиите. Не ви стига горивото и ще и дишате прахта.