Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
ТЕЛЕГРАМА
Като зачаткат ония токчета по жълтите павета - искри ще хвърчат. Огън и дим ще се разнасят по софийските булеварди. Самолета на Радев има втори пилот....Как от ТЕЛКА се телеПортира за да гушне КЕЛЕПИРА.
Анонимен
Наистина каспичанци ви измамиха яко.Като си видяхте кандидатите защо мълчахте? Като гласувахте защо не.мислихте?Сега кой ви е крив?Но така става някой път,от глупоста на едни печелят други.Ралца колко пъни влиза ей така,на късмет.Че и при Пиги същата работа,работа,работа.
Анонимен
Стана ли столичанка , стана! А вие тук на село ще тропате с галошите!
Анонимен
Само да не стане като с Ралца.
Анонимен
Анонимен26.04.2026 18:27
Догодина Недева чрез нейния кмет ще сложи всички на мястото им. Колкото и да се пънете тук, тя е човека. Всички ще обърнат палачинката и ще и се “мазнят”. Друг няма шанс да стане кмет на Общината. Добре го запомнете мераклиите. Не ви стига горивото и ще и дишате прахта
Ай сиктир,да не мислите,че под строй ще ходим да гласуваме за посочения кандидат на Недева.
Анонимен
Недева какво щяла да посочва!Бита карта е в Каспичан!Тя за себе си няма гласове за кмет, хората щяла да оправя.Цвл живот нея са посочвали.Наистима е като танцуваща мечка, само изпълнява команди!
Анонимен
Така е ! Други решават кой да е кмета на общината.Справка от последните избори! Пигито беше вече при Радев.М@лоумните зелени чорапи,не правят разлика между местните и парламентарни избори.Догодина ще има приземяване!
Анонимен
Ще има приземяване на мечтателите, Недева е опитен играч, научила си е урока, а вие ще тропкате с галошите и ще плюете тук. Кака Тинка ще стане кмет още на първи тур, хабер да ви е, с тия слаби кандидати с по 100, 200, 300 гласа ще останат на старта. Бай бай за сега ….
Анонимен
Може и да стане,ако до тогава червените барони не са изяли обшината ни.