Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Приятелите, всичко ще си кажете накрая!
Анонимен
Е щом Ралица те е карала да пишеш значи и ти си от ГЕРБ. Нещо си се объркала с коментара веднъж си от ГЕРБ пък сега вече не си ли? То на всички е ясно че партиите се сгромолясаха. Може и без твоя “анализ”. А това какво знаела или не знаела МН няма никакво значение. Избрана е за депутат и това е. Без значение коя била в листата и от коя партия или коалиция.
Приятели от ГЕРБ - бивши
Не се забравя лесно и събранието на ГЕРБ за издигане на кандидат кмет за Община Каспичан. Сак изиграха Недева и Веско суджук от Колева как настръхна срещу Недева и а оплю. Тогава Рал'ца изигра юНедева на събранието и предложи Юлка-брат'чедката на Алтъна. Тогава Недева пак стана кмет като независима, подкрепена от ВОЛЯ и ДОСТ, а Юлка загуби.
Анонимен
Е има и още един “политик” сега живее в Могила който не знае какъв е червен ли е зелен ли е. Беше и в АБВ също и караше всички да пишат в шум.бг когато техен кандидат беше МБоева.
Долината на сълзите
Ние казваме кой ще е кмета. Приятели на ГЕРБ и бивши и настоящи, нямате думата.
МН
Ако продължавате все така с глупостите си ще внеса закон за закриване на община Каспичан.Имаме обсолютно мнозинство в групата и бъдете сигурни че ще го гласуват закона.
Анонимен
Най доброто което можеш да направиш е това. Няма Община - няма клюки и интриги. Действай!
Анонимен
Внеси законопроекта да няма анонимни коментари, всичко да е явно!
Анонимен
Внеси Закон за недопускане да се коментира анонимно по сайтове и социални мрежи