Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Свиньо, Коледата идвааааааа........ Ту-тууу...
Анонимен
МН 01.05.2026 16:24
С вода няма да ве заничавате.Имате си кмет,коъто е избран с мнозинство преди три години.Тжй да ни търси вода ако ще и от девет кладенци.
Да, избран е с мнозинство,за разлика от тебе.И също за разлика от тебе ,си върши работата!
Анонимен
Юлке??!!
Анонимен
Мнозинството са платените копанари от Марково и косово на които ралица ощ е дължи пари
Анонимен
Всичко е пито платено в Косово зелените чорапки, нямат и наполовина от гласовете на ГЕРБ.Те не са ѝ техни гласове.Пигито ще ги сънува само на местните избори.
Анонимен
Само за едното топлене на депутатското кресло Пигита ще лапка 7,500 еврака на месец. Апартамента в Гърция вече е набелязан.Все пак добрата новина е, че е наше момиче. И ний сме дали нещо на света.
Анонимен
Тя доста борчове направи за тези 3 години.Чаветата огладняха.Минаха на евтинджос бЕло.Абе не ми я хвали , дъщеря Къ и син н@ркоман.
Анонимен
Пиги ще се погрижи да закове последния пирон в.совчега на община Каспичан.Има да си връща,и то много.Ине само имот в Гърция,ами и яхта ше си купи.
Анонимен
Де ши плува с яхтата ,у канала ли.Пристанище ще направим до Крис Ойла.Пътя на дрогата ши минава оттам.