Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Да му мислят бившите съпартийци на Недева,Кюфтето и Жепето.И двамцата са на държавна хранилка и са ѝ в черният списък.Започва поголовна чистка по всички възможни етажи на властта.Да почват да ѝ се подмазват, докато е време,че от Герб вече файда йок.
Анонимен
Зорка на Кюфтето да слага зелените жартиери.ГЕРБ са аут отвсякъде.Стига се е правила на подполковник!
Зорка
Не се бъзикайте с кака си,че Гергьовден наближава и ще ви врътна кранчето!Не ми пука ни от Радев,ни от Радевица.Ако щете на арменският поп се оплаквайте!
Нови пазар
Вятърът на рроманата духа силно.юКметът заместниса му,някои абщински съветници подадоха заявления за напускане на столетницата.Вашият фараон какво.чака,да му падне мавзолея на главата ли?
Позитано 20
Кво ни занимавате с пазарските мижитурки и каспичанския Мистър Памперс!Не ни трябват такива предатели!
Приятели от ГЕРБ
След година и половина тези зелените чорапки няма да ги има.Така ,че някои хора нека не летят много нависоко, защото следва приземяване, приземяване приземяване.....
МН
Кои бяха приятелите от ГЕРБ,че нещо не се сещам.
Прогресивна България
Всички служители в публичната администрация,които са навършили пенсионна възраст,следва да бъдат освободени от заеманите длъжности в краткосрочен порядък.Тази мярка може да осигури бързо ограничаване на разходите за персонал, да освободи адм.ресурс и да постави начало на по-широка реформа в управлението на публичния сектор.
Закриване на незаетите щатни бройки в публичната администрация.
зелено чорапче
В Каспичан трябва да се закрие цялата община.Алтънбаш още е гербав и не взема пример от колегата си в Нови пазар .Още не е обул зелени чорапки.Мравуняка ГЕРБ си го има.Трябва тук да се реже до кокал.Само за мавзолея на фараона,като паметник на социалистическото изкуство и архитектура може да се направи компромис.