Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Стефко Фризьора
Сложих й зеления кичур на клиентката.Доволна е.
МН
Боядисайте на Алтънбаш кратуната в зелено.
Анонимен
Шти буйдисаме джоланчетата Мис Пиги!
Анонимен
Хвърчилото ще видим какво ще направи.Дали ще му изкара правителството до Коледа или ще видим поредна голяма лъжа.
МН
Не се съмняваъте за мандата.Ще изкара.Кръв повръщам,в Каспичан се не връщам.Ралца да гледа сега какво и как трябва да работи един депутат.За първи юни ви обещавам,че ще има ща ги със череши.
Анонимен
Мисис Пиги, точно Рал'ца те направи кмет на два пъти.Талигата те занули и той на два пъти.Сега покрай Румен Радев намаза за депутат.От тебе никога нищо не е зависило и не е ставало.Това ще ти остане, личният келепир.За хората и обществото, файда йок от тебе.Политипески паразит!
Анонимен
Кабинетът Радев е състав от отпадъчен продукт от други партии. Представените хора в проектосъстава на правителството са минали през поне няколко партии - от ИТН до ГЕРБ
Анонимна
Да ви имах аз проблемите.Какво занимавате хората с дребнотемия.Кой нормален човек се интересува от тези избори и правителства.Има много по-важни неща, като например,да забърша някой нов амсалак.Все още съм млада и вървежа.
предниа
Иди при стефко фризиора да ти метни няколко кичура отзаде.