Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Може да си още вървежна, но не си млада. Това се вижда, но май почвата под краката ти се смъква като свлачище. Днес в НС на няколко пъти камерата показа мис Пиги, а теб не те показваше.Яд те е че мис Пиги те захлюпи, но такъв е живота -свиквай..
Анонимен
Пигито наплаво ги закла.Очакваме и хървото и изкацване на трибуната.Да разкаже и за Каспичан малко.
Хюса
Нека да разкаже за Каспичан,ама да не ме забрави и да ме прпусне случайно.
Анонимен
Нека,нека да разкаже през колко партии е минала и колко хора е излъгала!
Червен фараон
През колкото трябвя,през талкова е минала.Всеки случай от Алтънбаш беше в пъти по-добра кметица.
До предният тъп@к
От тебе със сигурност!
Анонимен
И от Ралца ще е по-добра депутатка.
Анонимен
Тя е зелена празната му чутора няма нужда от боядисване Той затова я бръсне за да узрей по лесно
Анонимен
Тези зелените чорапки няма да ги бъде много.Уникални недоразумения покрай чичо Румен.Вече са с под 30% подкрепа,само след една седмица на сцената.