Двубоят от 18-ия кръг между ЦСКА-София и Етър на стадион "Българска армия" няма да се доиграе в събота. Мачът между двата отбора беше прекратен след края на първото полувреме при резултат 0:0 заради силен снеговалеж и невъзможни условия за игра. Срещата ще започне отново в 46-ата минута в неделя от 17:30 часа.

В осмата минута Георги Александров направи грубо нарушение срещу Марселино Кареасо, за което беше официално предупреден. Главният съдия Кристиян Колев с помощта на ВАР прегледа отново ситуацията и отстрани футболиста на гостите от игра с червен картон.

След това домакините бяха по-активни, но не можаха да открият резултата.

В 28-ата минута Етър пропусна да се разпише. Мартин Тошев стреля в страничния стълб, а веднага след това Шахредин Букхолда пропусна да реализира на празна врата.

Три минути преди почивката Мартин Величков се намеси решително след опит за гол на Тобиас Хайнц.