Интер ще бъде шампион на Серия "А" и за пореден път се потвърди, че това е най-логичното нещо във футболна Европа.

"Нерадзурите" на Симоне Индзаги взеха отложения си мач в Серия "А", като разгрoмиха Аталанта с 4:0 на "Сан Сиро" и вече имат осем поредни успеха в първенството.

Те вкараха четири в четвърти пореден мач, а водената от Лаутаро Мартинес атака просто няма спиране. Тя напомня за тази на Наполи от миналия сезон, но в някои отношения е още по-впечатляваща.

Матео Дармиан и Лаутаро Мартинес вкараха през първата част. През втората аржентинският голмайстор изпусна дузпа, но Федерико Димарко направи успешна добавка за 3:0 преди Давиде Фратези да оформи крайното 4:0.

Така чудовищеот от Милано вече има 12 точки преднина пред Ювентус, който в последния си мач едвам победи новака Фрозиноне - 69 срещу 57 точки.

Аталанта остава в борбата за топ 4, като е на пето място с 46 точки, на две зад хита на сезона Болоня.

В друг мач от днес закъсалият Наполи разгроми Сасуоло с 6:1 като гост след хеттрик на Виктор Осимен.