Обявеният за издирване Александър Пенчев е открит мъртъв. По тялото на 26-годишния шуменец няма следи от насилие, съобщиха от пресцентъра на полицията.
Младият мъж бе обявен за издирване вчера, след като изчезна на 7 март, когато излязъл да разходи кучето си.
Трупът е открит на последния етаж в сградата на недостроения старчески дом над ул. „Стара планина“.
На мястото все още се извършва оглед. Причината за смъртта му ще стане ясна след приключване на аутопсията, добавиха от полицията.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
тука има несто гнисло ако беше дрога тои е излязал да раскарва кучето засто сте се крие на последния етаж там и на 1 вия няма жива душа сега ми е мачно за животинката дано не скарби много и излезе истината
* Коментар транслитериран от системата
0 8Анонимен
варг не снимали там
* Коментар транслитериран от системата
4 3Анонимен
Интересно щом е решил да се самоубива защо е извел и кучето с него? Зарязал го е някъде и се качил по строежите да се убива или дрогира ли??? Тия в мвр да вземат да се размърдат малко, че стават смешни вече
Анонимен
Ти къде видя да пише причина за смъртта, бе шушляк?
кварталният Ярослав
пред Хранителният магазин ТОТАЛА там се събират всякакви собственика е един непукист и позволява там на пияниците да създават проблеми на хората от квартала !!!
другият Чашката И ЖЕНА МУ СЪЩО ТОРМОЗЯТ ХОРАТА и грабят хората много от полицаите специално от криминалните си затварят очите за тях Галин криминалиста е един от тях !!!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Въпреки всичко Сашо беше прекрасен човек. Дано почива в мир и душата му намери покой!
Анонимен
За да живееш дълго,живей бавно,китайска поговорка.
Анонимен
Какъвто и да е бил не е хубаво да се клевети, всеки прави грешки!
Да почива в мир!
Не съм чул и една лоша дума за него нито че е крал или ограбил някого. А това как е живял живота си си е негова работа!