Министърът на образованието решава дали да накаже директорката на Механотехникума
Галина Младенова
Министърът на образованието ще реши дали да наложи наказание и какво да е то на директорката на професионалната гимназия по механотехника в Шумен. Това каза за ШУМ.БГ началникът на регионалния инспекторат по образование (РИО) доц. Добромир Добрев по повод случая на насилие на ученик над учител в сряда.
„Днес ще изпратя писмо на министър Вълчев, в което ще му предложа да изиска писмени обяснения от директорката Галина Младенова защо не е уведомила своевременно за инцидента“, заяви Добрев. При Добрев все още не е постъпил и писмения доклад от Младенова. След като го прочете той ще й изпрати предписание за свикване на извънреден учителски съвет, който да реши как да бъде наказан деветокласникът Ахмед Ридван. „Подобни инциденти са недопустими и трябва да се вземат строги мерки, категоричен съм, че трябва да има наказание, защото иначе би било много лош знак“, каза шефът на РИО.
Припомняме, че в сряда 15-годишният ученик счупи пръст на ръката на учителката си по немски Стоилка Николова.
ШУМ.БГ
Знам си аз че си ти ама те е страх да си признаеш. Не се притеснявай. Познавам цялото ти семейство! Както и да е - няма да те притеснявам. Той татко ти често и той виси тука по новините. Надявам се че се сещаш....
Преди години "ТЕХНИКУМ ПО МЕХАНОТЕХНИКА" беше едно елитно училище, беше гордост да си кажеш къде учиш, да си носиш дори униформата, а учителите... тън-мън нямаше при тях. Сега тези поколения и учители и ученици взети заедно всичко "ОСРАХА" за което се извинявам, но по точна дума нямам.Може би защото събраха разни други училища заедно, които преди бяха СПТУ-ТА и пр.Жалко, много жалко, да ти настръхне косата като четеш изказванията на учители и ученици.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕх, тъжна картинка е тази"анонимна справедливост"Ами , така ще е след като, единственият, законно оторизиран орган-инспектората е непристъпен като Бастилия.Там всички са така надути и "заети" в корупционни схеми за места и т.н., че не биха обърнали внимание на простосмъртния ученик, родител, учител, Банда първенюта
Коментари
До boLkata
Болка, ти да не си случайно БоРка?
bolkata
Не съм Борка.
до болката
14.03.2009 11:43
Гонга,стига рива ма.
Колко правописни грешки има в това изречениe?
1 правописна, 1 пунктуационна и 1 граматическа. Прав ли съм?
до болката
Знам си аз че си ти ама те е страх да си признаеш. Не се притеснявай. Познавам цялото ти семейство! Както и да е - няма да те притеснявам. Той татко ти често и той виси тука по новините. Надявам се че се сещаш....
bolkata
Писането във форумите не ми е нито хоби,нито основна грижа.Баща ми е виждал компютьр няколко пъти в живота си.
misliteljat
Какво стана с провинилия се ученик? Наказаха ли го?
ветеран
Преди години "ТЕХНИКУМ ПО МЕХАНОТЕХНИКА" беше едно елитно училище, беше гордост да си кажеш къде учиш, да си носиш дори униформата, а учителите... тън-мън нямаше при тях. Сега тези поколения и учители и ученици взети заедно всичко "ОСРАХА" за което се извинявам, но по точна дума нямам.Може би защото събраха разни други училища заедно, които преди бяха СПТУ-ТА и пр.Жалко, много жалко, да ти настръхне косата като четеш изказванията на учители и ученици.
1234
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕх, тъжна картинка е тази"анонимна справедливост"Ами , така ще е след като, единственият, законно оторизиран орган-инспектората е непристъпен като Бастилия.Там всички са така надути и "заети" в корупционни схеми за места и т.н., че не биха обърнали внимание на простосмъртния ученик, родител, учител, Банда първенюта