Кметът на Шумен Красимир Костов е уволнил директора на общинското предприятие „Обреден дом“ Георги Давидов. Това обяви днес на пресконференция самият градоначалник.
Причината е несправяне със служебните задължения. „Вчера отидох на проверка на гробищата и видях, че не се работи, а само се имитира дейност. Работници косяха асфалта“, каза кметът. Той обясни, че днес ще отиде там повторно и, ако пак завари мръсотия, ще освободи още хора.
През юни м.г. с решение на Общинския съвет “Обреден дом“ ЕООД стана общинско предприятие. Георги Давидов, който преди 4 г. зае шефското място след конкурс, бе оставен да ръководи и новото предприятие, а Общината покри от бюджета си около 50 хил.лв. дългове.
До избирането на нов директор гробищата ще се управляват от заместника на Давидов Златин Кайряков.
ШУМ.БГ
205642
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
директор на гробещен парк? вие бъзикате ли се? казва се на звено"Обреден дом- радостни и тъжни ритуали". Пък и не съм съгласен, че "каката" т.е. Валя нещо направи за гробището и тогава си беше потънало в мръсотия. Имаше желание, но не й стигна времето, метлата много бързо дойде. Не знам колко й върви и агенцията, ама то в нашия град какво ли върви? само партийните сплетни.
00
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
В ЕДИН ОТ КОМЕНТАРИТЕ ПРОЧЕТОХ , ЧЕ ЗАД ЗЛАТНН СТОЯЛИ МУТРИ.НЕ Е ВЯРНО ТОЙ САМ СИ ПУСКА ТЕЗИ ЛЪЖИ ДА НЕ ГО ПРЕСЛЕДВАТ ИЗЛЪГАНИТЕ ОТ НЕГО.ТОЙ Е ТОЛКОВА СТРАХЛИВ,ЧЕ АКО МУ ОТПЕРЕШ ЕДИН ЩЕ СЕ ОКАКА.ДАНЧЕ ВЗЕМИ ГО ИЗГОНИ ДОРДЕ Е ВРЕМЕ,ЩОТО ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ БЕЗ ОРГАНИЗАЦИЯ.И СТЕ ТЕ ОБЯВИ ЗА ВРАГ1 НА 'ПОАРТИЯТА'.А ТОЙ СВЕТА ВОДА НЕНАПИТА.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕГО.НЕ ГО ДОПУСКАЙТЕ ДО ПАРИ И МЕРОПРИЯТИЯ.
Всичко е .... политика,тоест мафия.Жалко,че и на гробищния парк.Всички назначени директори са хора на силните на деня.Сега и този.Кой от всичките беше кадърен-не задавам въпрос.ЗНАМ.НИКОЙ.Един по партийна поръчка,а "каката",като държанка на силен на деня.
Сега всичко направено в гробището е съсипано,атози малкия ще го досъсипе.Между другото-той от кого купи колата си???
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
анонимен
директор на гробещен парк? вие бъзикате ли се? казва се на звено"Обреден дом- радостни и тъжни ритуали". Пък и не съм съгласен, че "каката" т.е. Валя нещо направи за гробището и тогава си беше потънало в мръсотия. Имаше желание, но не й стигна времето, метлата много бързо дойде. Не знам колко й върви и агенцията, ама то в нашия град какво ли върви? само партийните сплетни.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
DESISLAVA ZLATEVA
В ЕДИН ОТ КОМЕНТАРИТЕ ПРОЧЕТОХ , ЧЕ ЗАД ЗЛАТНН СТОЯЛИ МУТРИ.НЕ Е ВЯРНО ТОЙ САМ СИ ПУСКА ТЕЗИ ЛЪЖИ ДА НЕ ГО ПРЕСЛЕДВАТ ИЗЛЪГАНИТЕ ОТ НЕГО.ТОЙ Е ТОЛКОВА СТРАХЛИВ,ЧЕ АКО МУ ОТПЕРЕШ ЕДИН ЩЕ СЕ ОКАКА.ДАНЧЕ ВЗЕМИ ГО ИЗГОНИ ДОРДЕ Е ВРЕМЕ,ЩОТО ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ БЕЗ ОРГАНИЗАЦИЯ.И СТЕ ТЕ ОБЯВИ ЗА ВРАГ1 НА 'ПОАРТИЯТА'.А ТОЙ СВЕТА ВОДА НЕНАПИТА.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕГО.НЕ ГО ДОПУСКАЙТЕ ДО ПАРИ И МЕРОПРИЯТИЯ.
adrian mikov
...bravo beeeee" prosta logika" presiidiniavse kim tova koeto go kazvash.direktno, ey tova e...
Аз
Всичко е .... политика,тоест мафия.Жалко,че и на гробищния парк.Всички назначени директори са хора на силните на деня.Сега и този.Кой от всичките беше кадърен-не задавам въпрос.ЗНАМ.НИКОЙ.Един по партийна поръчка,а "каката",като държанка на силен на деня.
Сега всичко направено в гробището е съсипано,атози малкия ще го досъсипе.Между другото-той от кого купи колата си???