Община Шумен към началото на годината има неразплатени задължения в размер на 837 хил.лв, стана ясно при днешното представяне на Бюджет 2010.
“Тези задължения, ако ги диференцираме, са за делегирани от държавата дейности 64 хил.лв и от местни дейности – 773 хил.лв. От местните задължения 712 хил.лв са за капиталови разходи и 61 хил.лв за външни услуги”, зави финансовият зам.-кмет Александър Генчев.
Той обясни, че при така очертаната рамка става ясно, че се очаква трудна година. Нямам данни какво се очертава в бюджета на подобни на нас общини, но на последното съвещание на НСОРБ бе изнесена информация, че тази ситуация е аналогична и дори в по-песимистични размери”, каза Генчев и добави, че влизаме в 2010-та с много малък преходен остатък, за разлика от миналата, когато той беше около 4 млн.лв.
ШУМ.БГ
Охооо,значи сме изхарчили преходният остатък?И имаме задължения от 840 000лв!Това му се вика размах!А "крадеца" Златев им остави 4 500 000 остатък.Браво за 2 годинки го издухаха.Сега започваме на червено.Максим Иванов ряпа ще яде пред тия "разбирачи".А остават още 2 годинки.Не ни мърдат около 10 000 000 дългове!
хубаво ще тегли заем,ама ти ли ще го плащаш.даваи да палним джобовете с готовите пари ,а после да му мислим,те данакоплатците ште ги вастановят.пак можем да им ги дигнем малко,те са свикнали.как дигнаха водата,всички малчат...
погледнете ръководството на бюджетната комисия!Единия банкер добре ама дядо Стойчо Сланев какво прави там!!! Лапа пари !!Лапа от Институтала Лапа за Дора Тотева
Коментари
млад социалист
Охооо,значи сме изхарчили преходният остатък?И имаме задължения от 840 000лв!Това му се вика размах!А "крадеца" Златев им остави 4 500 000 остатък.Браво за 2 годинки го издухаха.Сега започваме на червено.Максим Иванов ряпа ще яде пред тия "разбирачи".А остават още 2 годинки.Не ни мърдат около 10 000 000 дългове!
1
NALI 6TE TEGLI ZAEM OB6TINATA 6TE SE RAZPLATI. KAKVO TOLKOZ
Анонимен
Айде прокуратурата да провери къде са 4-те милиона, изхарчени през 2009 г. ЧЕТИРИ МИЛИОНА - БЕЗОБРАЗИЕ!!!
силен
хубаво ще тегли заем,ама ти ли ще го плащаш.даваи да палним джобовете с готовите пари ,а после да му мислим,те данакоплатците ште ги вастановят.пак можем да им ги дигнем малко,те са свикнали.как дигнаха водата,всички малчат...
ico vihara ot selo
tos gen4ev e nai gladniya v ob6tinata
до младия социалист
е как да не им мърдат .... публично се заявява че ще се тегли заем :) солиден :)
аз
и да пеем и да пием пак ще се сбием
1111
погледнете ръководството на бюджетната комисия!Единия банкер добре ама дядо Стойчо Сланев какво прави там!!! Лапа пари !!Лапа от Институтала Лапа за Дора Тотева
a
Откакто "честният" стана кмет нещата вървят от зле на по-зле!