Авария на водопровода по ул. „Охрид“ остави голяма част от централната зона на Шумен без вода тази сутрин. Повредата е възникнала в ранните сутрешни часове и на место работи аварийна група на „Водоснабдяване и канализация“ ООД, научи ШУМ.БГ. Спукан е чугунен тръбопровод с диаметър 125 мм. Без вода тази сутрин са живеещите северно и южно от ул. „Съединение“ след Младежки дом до кръстовището на Томбул джамия. Според съобщение, качено на сайта на „Водоснабдяване и канализация“ ООД, нормалното водоподаване се очаква да бъде възстановено до 15 часа днес.
ШУМ.БГ
водата дойде още преди час, хората си свършиха работата предсрочно и то в това лошо време - похвално е. Като критикуваме добре е, но да си казваме и добрите неща.
няма ли инспекция по охрана на труда. колко смъртни случая станаха от такива необезопасени обекти.ако тази пръст се бе свлякла този беден човечец отиде курбан
Тази част от града е с най старата водопроводна система.Оттук минава магистралният водопровад за почти цялата южна част на града.Живея на тази улица.В условията на кризисната зимна обстановка не очаквах толкова бързо,професионално да отстранят повредата.
Благодаря на ВиК екипа отстранил повредата.Заслужават похвала и уважение.А на ползващите сайта пожелавам да бъдат по-коректни и добронамерени.
Тази част от града е с най старата водопроводна система.Оттук минава магистралният водопровад за почти цялата южна част на града.Живея на тази улица.В условията на кризисната зимна обстановка не очаквах толкова бързо,професионално да отстранят повредата.
Благодаря на ВиК екипа отстранил повредата.Заслужават похвала и уважение.А на ползващите сайта пожелавам да бъдат по-коректни и добронамерени.
Коментари
Браво
водата дойде още преди час, хората си свършиха работата предсрочно и то в това лошо време - похвално е. Като критикуваме добре е, но да си казваме и добрите неща.
аз
няма ли инспекция по охрана на труда. колко смъртни случая станаха от такива необезопасени обекти.ако тази пръст се бе свлякла този беден човечец отиде курбан
Иван Иванов
Тази част от града е с най старата водопроводна система.Оттук минава магистралният водопровад за почти цялата южна част на града.Живея на тази улица.В условията на кризисната зимна обстановка не очаквах толкова бързо,професионално да отстранят повредата.
Благодаря на ВиК екипа отстранил повредата.Заслужават похвала и уважение.А на ползващите сайта пожелавам да бъдат по-коректни и добронамерени.
Иван Иванов
Тази част от града е с най старата водопроводна система.Оттук минава магистралният водопровад за почти цялата южна част на града.Живея на тази улица.В условията на кризисната зимна обстановка не очаквах толкова бързо,професионално да отстранят повредата.
Благодаря на ВиК екипа отстранил повредата.Заслужават похвала и уважение.А на ползващите сайта пожелавам да бъдат по-коректни и добронамерени.