Шуменец остана без 4 гуми с джанти, след като крадец проникна в гаража му и ги задигна, съобщиха днес от полицията. Стопанинът отсъствал близо седмица и когато се върнал установил, че входната врата на гаража му на ул. „Велики Преслав“ е разбита.58-годишният шуменец сигнализирал в полицията за кражбата и сега по случая работи районното управление на МВР в града.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
i az
az ako sam na nego 6te iskam otkup