Инспектори на Териториалното звено на Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури Шумен тази сутрин заловиха бракониер докато пуска мрежи в язовир „Тича“. Това е третият подобен случай за последните 10 дни.
Задържаният днес бракониер е разпъвал мрежи в района на село Маломир. Съставен му е акт и са иззети над 200 метра мрежи и гумена лодка.
По-късно в района на село Кьолмен Агенцията са намерили и иззели още 5 мрежи с обща над 400 м. и над 50 кг. риба червеноперка в нея. Мрежите са на неизвестен нарушител и за тях е съставен констативен протокол. Конфискуваната риба ще бъде дарена на Дома за деца лишени от родителски грижи във Велики Преслав.
ШУМ.БГ
Браво Киндер, дай ми адресите и снимка до кръста на тези рязаните и чакай трофеи. Видя ли лодка с мрежа, ми трябват само 2 секунди да го снимам през оптиката, а с 30-06 няма да го познаят кой е!
Коментари
BRAKONIER
Varabanov mnogo kato tebe ve4e plakaha.....
В.Върбанов
АЗ съм на ред
ии
Върбанов.Киндер на линия ли си
Снайперист
Браво Киндер, дай ми адресите и снимка до кръста на тези рязаните и чакай трофеи. Видя ли лодка с мрежа, ми трябват само 2 секунди да го снимам през оптиката, а с 30-06 няма да го познаят кой е!
PATRONA
gospodin VARBANOV koga shte me uchite na trolig ili klionk nemam tarpenie za takiva raboti az mnogo zapalen za lovene na hishna riba
М
Да живеят бракониерите УРААААА тъмачете ви сте това ще ни остане.Айде ви стееееее
В.Върбанов до патрона
Събота 8.00ч при красимир преди това на OMV
В.Върбанов
Извиняваите за малкото К
PATRONA
ZA TAZI SEDMICA NEMOGA NEMAM FINNASI ZA DRUGPAT MOJE AKO MOJE SI DAI SKAIP ILI POSHTA