Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
запознат
То май в тоя кабинет няма един свестен министър...А ББ все се оправдава "Аз ако съм знаел..."!!! Явно се приема в ролята на "вся и всьо"...
ххх
Върнати са 603 хил.лева от бонуси!ББ взе правилно и достойно решение.И след като БСП повдигна въпроса за бонусите- сега те са на ход.Мисля,че като си върнат и те бонусите в България няма да има нито едно дете,което да чака за лечение!А тоя наглец Доган да си върне хонорара взет за Цанков камък,защото си е присвояване на пари-не е хидроинженер все пак!Все пак си мисля,каква ли нова схема за легално присвояване на пари ще бъде измислена,след като бонусната е вече компрометирана.
ха-ха-ха
Както е тръгнало ще поискат ревизиране на бонусите при царя, при Костов, Живков и т.н...докато стигнем до кан Аспарух, да разберем колко коня и овце бонуси е имал...
Ха- ха
Коментара ми беше насочен към политическите рецидивисти, които се местят от партия в партия.Милена Недева и Ралица са ярки представителки на това течение политици. Моля Ви, не ми говорете за НДСВ и СДС. Те са също пребоядисан бивши комунистически издънки. Преди да отговорите се замислете на кои децата учиха в чужбина с народни пари. Не защитавам лидерите на БСП, но ако седнете и внимателно прочетете платформата на партията, ще разберете, че това е нужно на народа ни. Алчност, подлост и лицемерие са завладели и БСП. Всеки се мисли за по- равен от другите. Там има и хора, които вярват в доброто и бъдещето на България, докато както се вижда в ГЕРБ, само лидера и простолюдието повярваха, че България може да разцъфне. Но нека не забравяме, на кого служеше ББ... Не са ни нужни взаимни нападки тук. Трябва ни стратегия да променим нещата в Община Каспичан, за да има бъдеще населението, ане да се бори за комат хляб. Честит празник на всички дами и майки! Ралица и Милена за мен не са в нито една от тези категории, защото една жена не трябва да взима залъка от устата на тези, за които е отговорна да се грижи!
Избиратели
Ралица взела 2069 лв. от бонуси,а колко ли е взела по изборите от парите за изборите,които държавата отпуска за избори.А инъче била сама по това време и за това била взела бонуси.Нека Бойко да ги накара да върнат и допълнителните пари,които са си надписвали по време на изборите от дежурства и др.,нека да проверят и обществената поръчка за отпечатването на бюлетините и изразходваното гориво за доставяне на предизборните материали до ОИКовете!Искаме ревизия и отчет за времето когато сама "управляваше" областна администрация!
Архив: "Областна администрация - Шумен е провела процедура за отпечатване на изборните бюлетини чрез договаряне с покана, съобщават от институцията. От там допълват, че тази процедура позволява да бъде поканена за преговори само една фирма. Изпълнителят на поръчката е шуменската фирма „Химера” ООД, която е отпечатала бюлетините и за изборите през 2007 г. Договорът с нея вече е сключен."
За сравнение:
"Oбластната администрация на Силистра обяви днес процедура за възлагане на малка обществена поръчка - набиране на оферти с предмет „Отпечатване на избирателни бюлетини за общински съветници, кметове на общини и кметове на кметства в област Силистра".
Офертите ще се събират под формата на писмени предложения, изготвени в отговор на покана от Областния управител на Силистра. В заповедта и поканата към участниците са определени техническите изисквания към бюлетините, съгласно решения на Централната избирателна комисия (ЦИК), количеството, сроковете на изпълнение и др.
Оценката на офертите ще се извърши на база критерий „най-ниска цена"."
"Областният управител Любомир Пантелеев обяви процедура за обществена поръчка за отпечатване на бюлетини за местните избори в Бургаска област." и др.
Избиратели
Ралица взела 2069 лв. от бонуси,а колко ли е взела по изборите от парите за изборите,които държавата отпуска за избори.А инъче била сама по това време и за това била взела бонуси.Нека Бойко да ги накара да върнат и допълнителните пари,които са си надписвали по време на изборите от дежурства и др.,нека да проверят и обществената поръчка за отпечатването на бюлетините и изразходваното гориво за доставяне на предизборните материали до ОИКовете!Искаме ревизия и отчет за времето когато сама "управляваше" областна администрация!
Архив: "Областна администрация - Шумен е провела процедура за отпечатване на изборните бюлетини чрез договаряне с покана, съобщават от институцията. От там допълват, че тази процедура позволява да бъде поканена за преговори само една фирма. Изпълнителят на поръчката е шуменската фирма „Химера” ООД, която е отпечатала бюлетините и за изборите през 2007 г. Договорът с нея вече е сключен."
За сравнение:
"Oбластната администрация на Силистра обяви днес процедура за възлагане на малка обществена поръчка - набиране на оферти с предмет „Отпечатване на избирателни бюлетини за общински съветници, кметове на общини и кметове на кметства в област Силистра".
Офертите ще се събират под формата на писмени предложения, изготвени в отговор на покана от Областния управител на Силистра. В заповедта и поканата към участниците са определени техническите изисквания към бюлетините, съгласно решения на Централната избирателна комисия (ЦИК), количеството, сроковете на изпълнение и др.
Оценката на офертите ще се извърши на база критерий „най-ниска цена"."
"Областният управител Любомир Пантелеев обяви процедура за обществена поръчка за отпечатване на бюлетини за местните избори в Бургаска област." и др.
Анонимен
Честит празник на всички жени. Честит празник и на Гошо кантонелчето. Днес ще се изяви като поредния ДОН ЖУАН- като види жена и очите му стават на комбали.
Анонимен
XXX 07.03.2012 23:46
Тоз анонимен ми напомни за момата от Каспичан кво става с Р. Тоторова де се изгуби от хоризонта. Досрамя ли я какво макар тя срам няма в интерес на истината.Или си вика в чакай затишие пред буря.Тя е ур...од
Анонимен
Милено много се радваме за теб че на 8 март ще влезеш в кнегата на гинес с 300 страници оплювки.
ЧЕСТИТО.