Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
каспичанец
Хаосът в нашата малка общиничка е пълен...! Дори хардлайнерите на ГЕРБ в общината са ужасени от шуробаджанашките назначения, които продължават и от безхаберните действия на някои управляващи особи...
Но....дерзайте съграждани!!! Скоро идват избори! Тая шуробаджанашка олигархия трябва да бъде изчистена!!! И тая измет, която я създаде, трябва да си иде на мястото-в най-големия контейнер за БОКЛУК...!!!
друг каспичанец
Мда... Май трябва да си припомним една песен " Стани, стани юнак КАСПИЧАНСКИ ! От сън дълбок се събуди..."
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
каспичанец
Абе тая лицемерна селска мома няма ли най-после да ни лиши от височайшето си присъствие??? Не ми е ясно как шуменци я търпят още...Да отива да показва мурафетите си пред себеподобните си в парламента/ако изобщо се чуе гласчето и там/
сянка
Нагледахме се на всякаква показност!Едно и също,едни и същи, и после се чудим защо сме на опашката.
шуменец
Най-много да гледаме филма"Тя танцува само едно лято", а след това и продължението"Сами сред вълци"...
Анонимен
Нямате умора и по време на Великденските празници. Пишещата не е християнка. От смесен брак е.