Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Не прелюбодействай !
Анонимен
ХА ХА И НЕ КРАДЕТЕ КАТО ПРЕДНИТЕ.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
!!!
Капралов, стига си цензурилал коментариите и информацията, която искаме да получат повече граждани от общината! Нетолерантно е все пак...
Боби
В навечерието на най-големия християнски празник ВЕЛИКДЕН,пожелавам на всички,които пишат и четат в този форум,много здраве щастие и успехи!
Анонимен
ГОЛЕМИ ЯЙЦА! Това го пишеше в/у покривите на някои ТКЗС-арски сгради за отглеждане на бройлери по време оно...Заблуда и тогава и сега!
Яко ви дупе българе!!! Като не знаете на кого и колко да се кланяте - хак ви е!! Трагедия сме в БГ...И Бог на такива като нас не иска да помага! МатРеалът ни е кофти...
А кого да виним,че миналата година,природният газ скочи с 25%,тази година от 1 април с 13%,а всяка година ел.енергията се увеличава с най-малко по 7%.Да не говорим за бензина и дизела.А лихвите по кредитите,които са двойни и тройни в сравнение с другите европейски държави!!!ГЕРБ съсипва държавата!!!
АМАН ОТ НЕКАДЪРНИЦИ!
Те не крадат като предишните, а двойно повече!
Аз
Честит празник на всички сънародници! Дано с възкресението господно да се завърне правдата в милото ни отечество. За мен няма значение коя партия е на власт, стига да се работи за отрудения, ограбван столетия наред народ. Разкайте се за престъпленията си! Отворете нова страница. Бъдете добри хора!Бог да ви пази!
ДО АМАНЖИЯТА ОТ НЕКАДЪРНИ
Бактън от АМАНОВЦИ