Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Пурко
Николов като беше кмет,на Ралица кокошките и кълвяха з@дника на двора!
Анонимен
Когато ходех в клуба на герб ралица казваше че първият работодател е другаря Николов. Благодарение на него е започнала работа в общината и той и помогнал много за да тръгне в политиката. Сега времената са други и трябва да го смачкаме. Пишете в форумите каквото си искате да го плюем. Питаме какво да пишем измисляйте си нека да доказва че няма сестра.
Анонимен
Комунета николови и недоразумения недеви нещу сте нервни,що така бе другарки и другари настъпват ви по мазола ли? Изборите идват и се активирахте като за световно. ПитТе туй онуй че и заплашвате а като попитаме за имотното състояние на ваще лидери мълчите като г@гове ни вопъл ни стон. Много добре знаете че не им е чиста работата и веднага започвате с контра въпрос и клинчене.
Позитано 20
Така си мислиш ти м@лоумнико гербав!Ако тези глупости за Николов дето ги пишеш ,бяха вярни,щяха ли ВАШИТЕ СЪВЕТНИЦИ от ГЕРБ,начело с Ралица да му гласуват званието:ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН?!?
Анонимен
Това е политиччески компромис или фарс както искаш така го разбирай и колко удобно заобикаляш въпроса как е придобил имотите си вашия вожд. Придворни шутове сте подръжниците му,но още малко му остава и той като заклетите червени бабички е пътник.
Анонимен
Внимавайте с това говорене не се знае кои е пътник. Гледайте да не го изпреварите.
Анонимен
Ще раздават безплатни телефони. Нареждайте се на опашката. Някой имат голям потенциал и опит в това отношение. Хайде юруш на телефоните.
Позитано 20
Ами това с почетния гражданин ако е фарс от страна на Ралица и ГЕРБ,то значи че същите са един наистина голям политически фарс!Пълно фалшименто!!!Как да им вярват хората?!Плюят по комунистите, упрекват лидера им в далавери и корупция и в същото време гласуват и го правят почетен гражданин!От тук по-надолу няма накъде!Стигнали сте дъното и копаете надолу!
Анонимен
По нанадолнището вие сте тръгнали комунета николови видно е от резултатите. 2-ма съветника голям смях, а едно време колехте и бесехте.