Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Зевзеков
Медведева стара чанта ама лачена ще и ходин авеждането. Отвори му се работа на казанжията ще загори ракията !
Позитано 20
Какви интриги бе м@лоумниците от ГЕРБ?!Гледайте записа на вчерашната сесия!Първа вашта Рал'ца гласува бюджета!Голямо натягане,голяма работа работа работа!И кво стана?! Пуркото наистина е в чужбина!Нали и то лъжа беше! Нещастници,от кундурите нагоре,ама хич ви няма!
Анонимен
Хайде стига с тоя казанджия ще го направите герой. На две магарета сламата не може да раздели. Герб атака сега не се знае къде е после при други. Какъвто учителя такъв и ученика. То пък една учителка. Циркаджиика. Той си е наш герб.
Пурко
Да бе,къв е тоя казанджия,на който по-голямо фнимание от на мене обръщате.Ше си купувате вече пиенето по банкетите,кво толкова.Аз съм човека,аз съм златното пръстче на Ралца.Целия ви Силен отбор на мойто пръстче се върти сега.От стара коза яре съм аз!И Иванка чакам да ми преведе мангизите за сесията.Бат ви Пурко е онлайн!Анадънму шинди?!?
Анонимен
Казанджията се е хванал за полата на Недева където е тя там е и той. Сега е момента за апартамента.
Пурко
Ха ха ха!Колегата от мене да се учи.Да дойде да му покажа мен как ме е хванала здраво за шнорхел@ Раличка!С две ръце ...и стиска,стиска...
Анонимен
Анонимен26.02.2021 09:59
Хайде ГЕРБ остана без шуменец в НС!!!За парашутисти няма да гласуваме
Анонимен
Анонимен26.02.2021 10:02
Очаквано да е външен, Бойко не е доволен от резултатите на месния вот, а и досегашните нищо не направиха, даже без изказване в парламента, слабо, много слабо представителство за Шумен
Анонимен
Какво лошо има в листата. Сега като направим преференции за юла и хоп депутат и тогава ще стане ралица областен председател на герб. Хайде ние сме на ход.