Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
ВМРО
Анонимен26.02.2021 19:17
ХА ГОЛЯМ МАЙТАМ,КАКВА РАБОТА ЧЕ НЕ СЕ СЕЩАМ.нЯКОЙ ДА ГО Е ЧУЛ В ПАРЛАМЕНТА?дА НЕ ГОВОРИМ ПЪК ЗА НЕГОВИЯ ЗАМЕСНИК ТУК яВОРЧО,ЕДИН БЕЛИЧЕН И КОРУМПИРААН ШЕФ НА ШКОЛОТО В кАСПИЧАН.ИЗОБЩО ПИШМАН ПАТРИОТИ.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Голям майтап е и листата на ДПС. Водач е карадая. На срещите ще му трябва преводач защото той български език не знае а турски не може да говори. Смях майтап долна работа работа работа.
Позитано 20
ГЕРБ и ДПС са проклятието на България!Това го каза преди много години Иван Костов.Оказа се много прав,така че умната на изборите.Само в Каспичан ги вижте,кои са техните представители.И тук задкулисни договорки, интриги,джиджи биджи и т.н.
ВМРО
Росси Вескова няма ли я в листата на ВМРО.Ако са сложили наистина този толуп от даскалото да забравят за гласове.
Анонимен
В общинския съвет са герб,дпс, ферихондето и мешерето.
Бухтичан
Някои хора за съветник гласове не могат да съберат,за кметове други не ги избират,сега същите тръгнали депутати да стават!Тези наистина нямат връзка с мозъка си и с реалността!После що ги бъзикали тука!Ами те сами си го търсят.Обикновено, който търси нещо си го намира,в повечето случаи не това което е искал!
Анонимен
Кои са тези дето не могат да съберат гласове за съветник или за кмет а са тръгнали за депутати кого имаш предвид. Кого или коя везираш.
Бухтичан
Тези дето чукат минуси,те знаят кои са!Ха ха ха.Те да ти кажат!