Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Пръц
МН
Ще подкрепя Републиканци за България. Предложих моя кандидат за депупат. Сега е момента да им покажете че каквото кажа аз това ще става.
Позитано 20
Недева,тъй както се изхвърляш с тези Републиканци,ние ще те подкрепим ли аджеба на следващите избори?!?Я си помисли малко,ако можеш де!Моли се това да е фалшива новина,пусната от "приятелите" ти от ГЕРБ!
М.Н
Ще не подкрепите,ако не искате пак да има шведски изпълнения +мешере.
ГЕРБ
Нашите кандидати са стабилни.Ралица я оставяме да и се радвате на местно ниво.Като за Каспичан я бива.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Приятели от ГЕРБ
По добре цар на село от колкото втори в града! Хаха недевите много ама много ги е яд че миленита и сие е са в ГЕРБ. цвъки никой не го знае и не е популярен и в това отношение бесепарите са прави че не алтернатива за Каспичан.
каспичанец
Гербавите,пак нещо не сте разбрали!Ама нормално е с тази една гънка в мозъка! Естествено,че Цв.Цв. не е фактор в Каспичан и никога няма да бъде,само вие подскачате като ужилени и се шашкате тука с разни казанджии!За пореден път ставате за смях!Пак плюете там, където сте близали.Като ви носеше пиячка по банкетите,беше хубав,сега изведнъж лош стана! Много сте проси и елементарни!Досущ като Ралица!!!
Приятели от ГЕРБ
Кученцата на Ралица са се взели много на сериозно!Абе нещастници,кой ви брои за живи вас в ГЕРБ бе?!Я елате на себе си! Хората бягат от вас ,като дявол от тамян!Да се наречеш гербав,вече не е привилегия,а точно обратното!На Недева ѝ изписахте вежди, откакто не е при вас!А и за общината е много по-добре, откакто не сте покрай нея ,да и пречите! Особено селската пръчка Раличка!