Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Позитано 20
Гербавите пак фалшиви новини разпространявате!Иди ми ,дойде ми с казанджията!Оревахте върталъка тука две седмици,сега друга песен пеете!Както ви отърва!До вчера писахте,че Недева си прави каквото иска и не и дреме за Николов,сега обратното.Хайде пийте си хапчетата,че сте много объркани и ставате за смях!Къса ви е паметта!
Анонимен
Селския хитрец не го хареса цв цв. Избра си друго протеже на миленита. Ама тя сега какво ще прави за кого по напред да работи, за воля ли. Прегръдка на Цветанка и Нурито е увековечена с място в листата на Воля за местния т нар лидер на ДОСТ. Купона започна в Арбанаси. Кючеци, танци ....трагедия....
по голяма трагедия
каспичанец01.03.2021 21:05
От ГЕРБ само за Ахмед Еминов!Сега интересното е Ралка за кого ще агитира ,за коняра АЛ+КО или за Юлка?!
Приятели от ГЕРБ
Важно, че ще има избор. Другите кото нямат да му мислят!
до Приятелите
Благодарим ви за коментара!Същият ще бъде анализиран от нашите психолози.Хубав ден, уважаеми пациенти!
Анонимен
Тъпчовци от ГЕРБ,всички партии участват на тези избори,така че всички ще имат избор.Да не си помислихте,че сте единствените!Гламава работа,работа,работа!Гледайте вашта мисирка пак как ще се издъни.Ще тъче на два стана с АЛ+КО-то и Юлка.Накрая ще се насапунисат взаимно и по пързалката подир Пурко!
зевзеков
Машала много як тандем мис пиги на токчета и казанджията селския хитрец. Респект!
Анонимен
МН нали е психолог. Включи се и тя тук в коментарите. Следи нейните отрочета дали са активни. Така е миленита на три стола е хубаво нали.
Анонимен
Хубаво е на три стола ДА!!!Яд ли ви е гербавите?!?На три или на четири стола човек може да си полегне,а не като вашта мисирка от два стола ,че на земята.Сега държи Пуркото здраво за уная работа,работа,работа да си спаси местецето.Срам ,резил и позор!!!Нещо не ви се коментира този факт неоспорим!Защо така?!?Смешници!