Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Анонимен от Воля! Всички необходими данъци плаща Ралица, за разлика от вашия който дори водата си не плаща. Мис Пиги може да провери за данъците които плаща Ралица. Но на вас не ви изнася това. Освен лъжи и интриги не може да сътворите. Хайде наздраве от Арбанаси. Цецка и Нурито ви поздравяват с един мазен кючек.
Анонимен
Ти да не си данъчен или си самата Ралица?!Нищо не плаща в общината!Тя не живее в тази община! Какво плаща в Шумен е Божа работа работа работа!
Анонимен
нурито винаги е бил на ръба на закона както и казанджията те затова се врът в политиката да има кой да ги защитава .ясно е като бял ден.
Анонимен
До анонимния. Питай мис Пиги. Адресната и регистрация е в Каспичан . Така че лъжите ви са безпочвени като самите вас. Интриганти , вижте се кандидата дето нещо не плаща, а само плюе. МН ще му плати водата, цв цв тр да е дал пари.
Анонимен
Недевите пак пишете каквото мама ви каже. Май лъснахте и тангерчето. Недева сегя зад кой ще се крие. Николов нека я подкрепя и на него му сложи динева кора
Зевзеков
Интереса клати феса... А феса кого клати!?
Приятели от ГЕРБ
Много ясно,че ще има регистрация в Каспичан,иначе няма как да се кандидатира за изборите тука!Това не значи обаче ,че има имот на нейно име!Правите ли разлика с едноклетъчни си мозъци.Това значи,че и такса смет не плаща!Автомобилът ѝ и той не е на отчет в общината.И за него не плаща местен данък!Абе с една дума нищо не плаща Ралица,а само взема! Срам и позор!
Стар от СДС
Злоби нали е родена тук и има наследствен имот не търси в л@йната семки. Направи първо справка за твойте хубосници нурито и казанджията фирмите им колко данък са платили другаря николов как е придобил партийния дом недева с какви пари е купила имота си във Варна докато близките и са били безработни още да изброявам ли!?
Анонимен от РОЛЯ
Още първото ти изречение е пълна лъжа!!!Ралица е родена в гр.Елена!От там натаък е безсмислено да се коментират небивалиците ти!И не се пиши седераст,защото си си чист гербераст!