Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Разкрачена е между мешерето и ферихондето защото там е спасението на местенцето топлото местенце за голямата заплата. Не се ли прегръща с тях загубена е. Няма власт няма пари. Няма фасони няма интриги. Няма работа работа работа работа работа. Ще има глад и мизерия.
Приятели от ГЕРБ
От тях зависи мястото ѝ в съвета.Дотам се докара "вървежната"!Лидерка ,която не я бръснат за слив@ в собствената ѝ партия!Голям "фактор" сте ,няма що!Щом зависите от палячото Пурко и Ферхундето!Тръгнали в София Народното събрание и другите партии да оправят.Наистина нямате връзка с мозъка си!
Анонимен
Може да напишеш и за нелегалното на баща и на сегашната придсиДАТЕЛКАъта. Като чета тук коментарите и стигам до извода че те всички председатели на общински съвет от герб са тръгнали с нещо нелегално.
Анонимен
Така е ,какво значение има в случая кой ще влезе в НС,кой ще направи правителство и кой ще е министър председател?!? Рал'ца пак ще зависи от Пуркото и Ферхундето!
Анонимен
Като вашия от воля . Да почне да плаща данъци а не на аванта да я кара. Все нелегален .
Анонимен
Да му мисли мис Пиги, с Нурито и Тангера младши, как ще стои разкраченааа . За кой ще работи, за воля ли за Цв Цв ли.
Анонимен
Тоя измисления от Воля , бившия от ДОСТ уж бил. Няма един лев платени данъци за общината. Голяма гордост за Воля. Даже водата си не плаща. Голяма работа.
Анонимен от ВОЛЯ
В тоя ред на мисли,Ралица какви данъци плаща в общината?!?
Пурко
Тя да ми плаща билета за самолета,че ако остана в Германия,ще хвръкне от председателския пост!Щя яхне метлата!