Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Много бързо направихте проучването и исчислихте процентите Каспичанските гербажии ли г и сметнаха
Червен фараон
Те гербавите още ближат рани.Нашата МН им извъртя номера на китайката.
Анонимен
Талигата ходи кат гащат петел из гарата. Той бил стратега за успеха на МН.
Анонимен
Той Талигата кмет не можа да я направи,депутатка я направил!Му ха ха ха ха.
Червен фараон
Преди да гледате мен вижте глупичката на приятелите от ГЕРБ.Като плепикани мушката са всичките.
Приятели от ГЕРБ
Ало Памперса,къде ти е партията,бре!С отпаднала необходимост, като тебе!Догодина ще гледате с Тасчо и Прасчо Общината през крив макарон.
Анонимен
Ко прай Джукесата?Къде се загуби! Плакати,билбордове, чудесии......Сигурно струва много пари, да изглежда толкова евтино!:)
Плиска
В Стара Плиска на рехабилитация е!
Анонимен
Прасчо обул зелените чорапки разправят!На всеки избор от различна партия.Досущ като Пиги гледа от къде е келепира.Сега и зелен костюм му шиели по поръчка,че нямало такъв номер в магазина.Тасчо и Плъхока и те са се хванали за зеленото.От едно време като ДОСТ,бяха с Пигито.Талигата съвсем я окъса с кадрите.Няма и кой да му се върже вече,след гафа със щерката на Тоневия.Лека ѝ пръст на Столетницата.