Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
червен фараон
Аз мога и зелен хамелеон да стана ако трябва.И не е важно как ще гледам общината.По важното е,че ще съм на свобода.Докато някои от приятелите от ГЕРБ може да са при бай Ставри догодина по това време.Депутатката се е заела и с този въпрос между другото.
Анонимен
Тя дИпутатката ти е за зандана!В Сливенския затвор я чакат каките!
Анонимен
Миленита се очерта като най успешния политик в региона.А бе няма с кой да я сравниш!Избирателите я носят на ръце. Такова чудо никога не е било в Каспичан. ТРябва да се помисли един ден да има улица на нейно име или някое училище.
Алтънбаш
На първо време мислим да я направим почетен гражданин.Лично аз ще и впъча отличшето.
Анонимен
Ама преди това я накарай тя да ти връчи официално кметския медальон,че като загуби изборите се скри като мишка!На нейно име може да кръстим шадравана,дето беше един от символите на града тя го демонтира.Един бъдеш Инсенератор,също може да бъде кръстен на нея.
Анонимен
Чичо Румен ще си праща дИпутатите по родните места да овладяват инфлацията и да смъкват цените.Мис Пиги трябва да почне от Канцлера, арменеца, Суджука ,Плъхока от Автогарата и бутика Ганеви,че се самозабравиха с тези цени.
Анонимен
Цените са спекулативни.Хайде да видим сега Пигито ви дали ще изпълни обещаното от ПБ,да се борят срещу спекулата.
МН
Моля,моля.Аз съм депутат,законодател.Щенията и желбите си ги отправяйте към министерския съвет. Това,което мога да направя за вас е по чифт галоши,един стек олио и по килограм череши на семейство.За друго няма да ме занимавате.
Анонимен
Пиги нее плащала избора си както коджа кафалията че да е загубила избора си За сл едващ ит е избори ако се кандидатира за кмет трябва всичко което е откраднал да го приготви за копанарите от маркова защото и те вдигнаха ц ената