Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
оФчата глава нали щеше да ѝ изкарва далаверите.Кака Юлка навсякъде разправяше какъв батак е бил заварен в общината.
Анонимен
Юлка да казва такива нища? Ни думай! Тя не се занимава с клюки.
Бухтичан
Ало Пигито,ти като законотворец, ела да видиш, кой как ти изпълняват това, което си гласувала в Парламента.Нещо тези, които са гласували за тебе се правят на улави и вдигат цените до небесата.Трябва с избирателите на зелените чорапки да почвате санкциите.Те какво си помислиха, като гласуваха за чичо Румен.Сега с техните камъни,по техните глави!Ха ха ха!
Анонимен
Браво Кмете награди калпазанките
Анонимен
Шиши ,ти ли си?
Калугерица
Кмета яко из+щя Чобанина.Ще има пачки по стотачки.
Анонимен
Не чукай минуси Шиши.Обувай галошите и хващай баира
Анонимен
Чичо Румен започна да ги разкарва някои мисирки.Днес зам.министърка по образованието хвърли оставка, заради корупция по европейски проекти.Ако разбере у за нашта дето си е затваряла очите за неплатени от кметове на ГЕРБ данъци,жална ѝ м@йка.Ще ни я върне скоропостижно!
Анонимен
Че по цяла орхидея хаха те тия цял ден местят крака върху крак и прощят п...ки смях и зрелища