Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Бат Бойко ще въведе ред, спокойно!Сега се прави на умряла лисица,ама в точният момент ще удари льотчика.Нека да минат отчетно -изборните събирания на партията по общините.
приятели от ГЕРБ
Ралца пак ще се натиска за шеф на организацията
Анонимен
ГЕРБ и те били вече с тежко заболяване и те скоро ще се споминат като столетницата. На агент Буда номерата вече не минават. Той гледа собствената си кожа да спаси и въобще не го интересува Къспейчън сити. И на "умряла лисица" да се прави номерата ву вече няма да минат.
зелени чорапки
Така е,нашата депутатка му е вдигнала мерника.Така,че приятелите от ГЕРБ да се покриват някъде.
Анонимен
А бе трябва по изтънко да се огледа тая много подозрителна афера с екарисажа.Има нещо повече в тая далавера.
Анонимен
Много се палите покрай този радеФ ще ни оправи ама през криф макарон.
Анонимен
Палим сена депутатката,дето ще изчисти града от гербавите ибрици .Обеща го това.
Анонимен
Тя тогава от себе си трябва да почне,че 12 години беше от гербавите ибрици.Политическо Квазимодо!Чичо Румен ще ги разчисти такива от редиците на партията, но сега има по-важни неща за правене.
Да праща Пигито в Каспичан да смъква цените и да се бори със спекулата и олигарсите.Нищо,че са гласували за ПБ.С техните камъни, по техните глави!Направо Бангаранга работата!
Анонимен
Те Тас Кебапа и Зелка също са Бангаранга! Единият обу зелените чорапки, другата да ходи да целува ръка на Юзеирчето,да я взема в Новото начало,че файда йок вече от Сокола.