Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Токчетата тракат ли тракат по жълтите павета.И хубави кълки се виждат.И Каспичан е дал нещо на България.
Анонимен
Талигата изгоря.Столетницата се спомина и тя.Хората му като плъхове напускат потъващия кораб.При зелените чорапки няма как да е, защото там няма да го пуснат да води листата.Пигито и тя вече има едни наум , колкото и да има дефицит на мислене.След тази излагация със щерката на Тоневия,той няма да събере и един файтон хора за местните избори.
Анонимен
Талигата е бетон от всякъде.пак ще е съветник.За него няма значение кой ще е кмет.
Анонимен
Вече няма шанс при тази ситуация да е съветник Талигата ти! Листата на БСП ще е за Бог да прости!За кмет пък от Столетницата да не говорим.....
Анонимен
Тя листата им на червените мухоморки ще е като заглавието на една комедия:От глупав,по-глупав.Може и Гущера да включат.Идеално ще пасва на описанието.
Бухта Систърс
Те с пари БСПто никаквата не я свършиха,че и Пигито пратиха в Бюрото по труда.Сега без пари и с тези заеми,дето ги е вземал Крумчо, съвсем ще я овапцат.Ни субсидия,ни дяволи.На всичкото отгоре, трябва и помещението да върнат на общината.За комисиите също вече няма да имат хора и лапачка.Те някои само за това се въртяха покрай Николов.Сбогом,адиос.......
Анонимен
Ами Да, поради отпаднала необходимост БСП-то кога ще върнат двете свързани помещения които ползват на втория етаж на Пенсионерския клуб? Само Николов ходи там и ги ползва като свои и то без наем. Кмета и Деса къде са - давайте офиса на Прогресивна България.
Анонимен
Каква ирония на съдбата.Преди Талигата водеше Пигито в клуба на БСП в Пенсионерския.Сега Пигито ще е домакин на Талигата.Доксан докус партии с офиси.Офчата глава да си влиза в ролята.
Анонимен
Офчият да обува зелени чорапки,ако иска да оцелее поне до края на мандата.Да поръча такива и за Йовевата.Бараката на бабата да се боядиса в кашишко зелено.Да се боядисат в зелено също така Жукеса,кака,Данка,Нуржанка и останалите мисирки ,дето са покрай него там.