Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Да са канадските бизнесмени,бе Шиши???ТЪПОТИИТЕ СА ТВОЙ ПАТЕНТ!!!
Анонимен
Р.П.Г. жалка си ти, дето за нищо не можеш да се усетиш 😀😀😀 малко ти е булгура...
Анонимен
Аз казах ли ви ,че е Бангаранга работата! Четете бе хора!Е на, Крумчо беше в Ню Пейзар,да съживява Столетницата.Мечката се върти около комшиите.Бачо Кольо обаче е железен.Не е предал партията,за разлика от една мед.сестра, която скоро ще ни я върнат!
Хюса
Категорично трябва да съживим лявото.В лявото е бъдещето.Още днес отивам при другаря Николов да.си подавам документите.Като за начало може да ме предложат за председател на съвета.Крайно време е гербавите да си ходят и от тука!
Поп Данчо
Ела да ми съживиш...килимяфката!
Анонимен
Пинкото колко къшли и имоти има.
Анонимен
Питай Шиши,той е по имотите.
Анонимен
Анонимен 16.05.2026 22:45
Щом всички мишки от Нови пазар са напуснали да си подадът и оставките от общината там са избрани с гласа на хората от БСП, но те са мижатурки и нямат това достойнство. Искам Радев да се усети за тези предатели и да не ги приеме в партията или поне да не им даде пост.
Хюса
Оставете тези дребнотемия!Тя и Недева е същата, като тези от Нови пазар,че даже и по-зле.Сега е Бангаранга работата!Аз предлагам Каспичан да кандидатства за домакин на Евровизия през следващата година.Напълно е по възможностите на Читалище Възбуда и Общината.Стефчо ,като стар културтрегер е Бог на тема фестивали.Може да съчетае Евровизия с Фестивала на Джумерката!Бухта ще е сценарист и режисьор.